Ponad dekada w każdym biznesie to duży szmat czasu. Ten okres świadczy nie tylko o naszej wytrwałości i wysokojakościowych usługach, które na co dzień świadczymy, ale przede wszystkim o zaufaniu naszych Klientów, którzy z nich korzystają. To ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego niezmiennie od 2010 roku prowadzimy różne aspekty naszej działalności oraz wprowadzamy nowe usługi, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Firma CTRANS wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz przeprowadzkowej. Jej właścicielem jest Paweł Czajka, czyli zawodowy kierowca, który posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych w drogowym transporcie rzeczy. Jako główny cel stawiamy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo osób oraz przewożonego dobytku, a także najwyższą jakość świadczonych usług.

CTRANS to firma oferująca szerokie spectrum możliwości

Dzięki wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie przeprowadzić szeroko rozumiane usługi transportowe. Specjalnie dla Państwa bezpiecznie przewieziemy wszystkie meble i urządzenia (nawet wielkogabarytowe oraz te o nietypowym kształcie) podczas przeprowadzki. Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Na czas przeprowadzki i transportu zabezpieczamy wyposażenie w taki sposób, by nie uległo ono nawet najmniejszemu zniszczeniu. Dodatkową ochroną jest ubezpieczenie, które pojawia się w każdorazowej sytuacji. Świadczymy również przewóz towarów w dowolne miejsce w Polsce, a także w Europie, a nasi pracownicy pomogą zarówno w rozładunku, jak i załadunku.

Nie tylko przeprowadzki i przewóz towarów. Świadczymy również przewóz osób oraz oferujemy pomoc drogową

Doskonale wiemy, że nieprzewidziane sytuacje na drogach w postaci stłuczki czy awarii silnika mogą zdarzyć się każdemu. W takich przypadkach najlepiej jest wezwać fachową pomoc, która udzieli natychmiastowego wsparcia. Nasza autolaweta jest dostępna dla Ciebie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zapewnimy bezpieczeństwo Twojemu pojazdowi, a transport w wyznaczone miejsce odbędzie się sprawnie i szybko. Te dwie cechy to nasza domena, także jeśli chodzi o przewóz osób. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy transporcie gości na wesele czy chrzciny, dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów, by zorganizować bezpieczny przejazd na każde wydarzenie.

Do wszystkich naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny i w ten sam sposób wyceniamy nasze usługi niezależnie od tego czy jesteś zainteresowany wynajmem autolawety, czy też przewozem wyposażenia podczas przeprowadzki. Działamy zarówno lokalnie (Jasło i okolice), jak i na terenie całej Polski i Europy.